Přihlásit

To nejlepší na atraveo

Firma atraveo je jedním z největších online zprostředkovatelů rekreačních objektů s více než 300.000 rekreačními domy a byty v Evropě a po celém světě. Vedle velkého výběru jsou i ověřená hodnocení zákazníků a záruka nejlepší ceny charakteristickým znakem integrovaných zprostředkovatelských služeb. Firma atraveo zprostředkovává mezinárodně – prostřednictvím vlastních firem (atraveo a TUIvillas.com), ale také ve spolupráci s vedoucími cestovními portály. Mimo jiné je provozovatelem vlastního rezervačního systému Booking Engine IBE5 a nabízí zákaznickou službu v deseti jazycích. Založena byla v roce 1997 a náleží k TUI GROUP.

Náš slogan "rent a goog time" je naším přáním a zároveň závazkem: abyste prožili nádhernou dovolenou!

 

Větší výběr

Kdo hledá možnost velkého výběru a srovnání nabídek, ten ocení služby atraveo. Jedno, jestli u jezera nebo na horách, ve městě nebo na venkově, všude Vás očekává půvab individuálních rekreačních domů a bytů. Celkově zahrnuje náš trh s rekreačními domy více než 300.000 objektů: domy, apartmány, finky, vily, prázdninové parky a rezidence, dokonce horské chaty náleží k našemu sortimentu. Tento produkt pochází od známých touroperátorů, lokálních partnerů a přímo od soukromých hostitelů, kteří byli před začátkem spolupráce řádně ověřeni firmou atraveo (viz: Bezpečně rezervovat). Abyste u tak rozsáhlého výběru neztratili přehled, je Vám k dispozici jedinečná technologie Liquid Search od firmy atraveo.

Ověřená hodnocení zákazníků

Ověřená hodnocení zákazníků

atraveo žádá každého zákazníka po skončení své dovolené, aby se podělil o své zážitky s budoucími hosty a ohodnotil navštívené ubytování. Tato hodnocení zákazníků obsahují užitečné rady a podávají cenné informace týkající se polohy, vybavení a celkového dojmu. Dbejte modrých domečků u mnohých nabídek!

 

Nejlepší ceny na všechno – zaručeně

Od sezóny 2013 poskytuje atraveo záruku nejlepší ceny na všechna nabídnutá ubytování, všechny termíny dovolených a dokonce na mimořádné nabídky! Nikde jinde byste neměli najít levněji nabídnutý rekreační dům než prostřednictvím atraveo. A pokud tento nárok nesplníme, vyplatíme Vám bez okolků rozdíl.

What you see is what you get

Na popis rekreačních domů a bytů na stránkách firmy atraveo se můžete spolehnout. Tento popis zobrazuje pouze pravdivé skutečnosti, nehledě na to, zda pochází od soukromého pronajímatele, místní agentury nebo touroperátora. To Vám zaručujeme! Pokud by se ale měl naskytnout důvod ke stížnosti a nabízející Vašeho ubytování se nepostaral o odstranění nedostatků, můžete se kdykoliv obrátit na atraveo. My se postaráme o kulantní zpracování bez zbytečné byrokracie.

5-hvězdičková služba pro všechny

Naše služby nekončí u webové stránky, ba naopak: atraveo je Vám k dispozici pro všechny Vaše dotazy. Speciálně vyškolená zákaznická služba se stejně jako cestovní kancelář stará o žádosti zákazníků a spolehlivý průběh všech rezervací. Z důvodu kontroly kvality nechává atraveo zákazníky pravidelně ohodnocovat své služby a dosahuje průměrně 4,8 z 5 možných bodů. Přečtěte si zde francouzská a nizozemská ohodnocení. Naším cílem ale je: Pětihvězdičková služba pro všechny!

 

Celkové hodnocení: Chvalitebné

Celkové hodnocení: Chvalitebné

Německá organizace na ochranu spotřebitelů Stiftung Warentest srovnala internetové portály zprostředkující rekreační ubytování a udělila firmě atraveo „chvalitebnou (2,2)“,čímž se zařadila na třetí místo ze všech ohodnocených kandidátů (časopis „test“, vydání 09/2015). Velmi dobré hodnocení jsme získali především za funkce Hledání, Seznam odpovídajících výsledků hledání a Rezervace. Velkou pochvalu jsme také obdrželi za transparenci nabízejících a ochranu osobních údajů. Již v roce 2013 získala firma atraveo při srovnání provedeném organizací Stiftung Warentest „chvalitebnou“ (časopis „test“, vydání 11/2013). Tenkrát jsme však mezi všemi portály získali jedno z nejlepších ohodnocení za poradenství naší zákaznické služby.
 

Bezpečně rezervovat

Abyste mohli s dobrým pocitem odjet na dovolenou, ověřujeme předtím než přijmeme touroperátory, lokální partnery a soukromé hostitele do nabídek firmy atraveo jejich spolehlivost. Většinou zaplatíte cenu dovolené nebo nájemní cenu pohodlně firmě atraveo, která se postará o vyřízení dalších kroků týkajících se platby s nabízejícím. Podrobnosti k průběhu platby a zabezpečení peněz zákazníků se dozvíte u prezentace daného objektu.

 

18 let inovací a služeb

Pod střechou firmy TUI

Od roku 2006 je atraveo GmbH součástí TUI GROUP, mezinárodního turistického koncernu. Svému ideálu neutrálního a otevřeného trhu zůstává atraveo nadále věrná.


Doporučeno cestovními průvodci

Když se jedná o rekreační domy a byty, doporučují Marco Polo, DuMont, Baedeker, Lonely Planet a další známí cestovní průvodci atraveo.