Přihlásit
Call us on +49.211.668878130
Mondays to Fridays from 10 a.m. to 4 p.m. , Saturdays 10 a.m. to 12 p.m. (CET)

Current Travel Information
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 1022725

Rekreační dům pro max. 6 osob
Starkov, Čechy, (Východní Čechy), Česká republika

Tento rekreační dům není v tomto okamžiku nabízen k rezervaci. Hledejte místo toho možnosti v Starkov, v Čechách nebo v České republice.
 • Váš rekreační dům
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Rekreační dům se nachází v v Starkov. Místo je zobrazeno na mapě. Zde je také uvedena přesná poloha rekreačního domu. Bez záruky: Rozhodující je popisný text a cestovní podklady, jejichž součástí je adresa rekreačního domu.
K tomuto objektu je k dispozici popis pouze v následujících jazycích:
Um Ihren Urlaub und ganz sicher auch den von Ihren Kindern zu einem unvergesslichen Erlebnis zu machen, bietet der Green Valley Park verschiedene Attraktionen. So gibt es zum Beispiel einen großen und umzäunten Spielplatz, ein großes Schwimmbad, verschiedene Spielgeräte, darunter ein Trampolin und einen Tischtennistisch. Außerdem gibt es einen Sportplatz, Minigolf und einen Freizeitraum. Auch der Fischliebhaber ist hier richtig, Sie können nämlich ohne Genehmigung in dem prächtigen Fischteich im Park angeln. Mit den Pferden des Parks werden regelmäßig tolle Kutschfahren organisiert. Und bei genügend Interesse werden sogar Ausflüge nach z.B. Prag und nach Polen organisiert.

Neben dem prächtigen Landgut und den vielen Attraktionen ist auch in der Umgebung des Parks viel Tolles zu entdecken. Die Umgebung ist ideal für Wanderungen und Radtouren. Vom Park selbst aus beginnen auch einige schöne Routen. Aber auch die Sandsteinfelsen von Adersbach (15 km) und der Safaripark Dvur Kralove (45 km ) sind wirklich zu empfehlen. In der Umgebung liegen auch einige prachtvolle Städte wie Nachod (17 km) und Trautenau (26 km), die wirklich einen Besuch wert sind.

Kurzum: Green Valley Park ist der ideale Ort für einen unvergesslichen Urlaub. Auch in den Wintermonaten ist es ein beliebtes Urlaubsziel.


Sie wohnen in einem der attraktiven und modern eingerichteten Ferienhäuser in der Mitte der, wie der Name bereits sagt, prächtigen grünen Hügellandschaft des Green Valley Park. Alle Häuser verfügen über ein ordentliches Wohnzimmer, eine komplett eingerichtete Küche und einen eigenen Balkon, von dem aus Sie die Aussicht genießen können. Mit drei Schlafzimmern und einem geräumigen Badezimmer bietet das Haus auch genug Platz für größere Familien.

Vor allem die Kinder werden alle Einrichtungen des Parks genießen. Dazu gehören z. B. der große, umzäunte Spielplatz, das Schwimmbad, die Sportplätze und ein Freizeitraum. Angelfans können ohne Genehmigung im Fischteich angeln und häufig werden Kutschfahrten organisiert. Mit eigenem Biergarten und Café bietet der Park auch die Möglichkeit, etwas zu essen und zu trinken. In der Hochsaison können Sie sogar an Ausflügen nach Prag oder Polen teilnehmen.

Zusätzlich zu Rad- und Wandertouren können Sie in der Umgebung auch mit dem Auto schöne Ausflüge machen. Wie z. B. zu den Restaurants und Supermärkten in Starkov und Hronov (8 km). Auch die Städte Nachod (17 km) und Trutnov (26 km) sind einen Besuch wert. Und wer mehr von der prächtigen Natur sehen möchte, kann die Sandsteinfelsen in Adrspach besuchen.


Die Wohnung kann in Bezug auf die Einrichtung etwas von den gezeigten Fotos abweichen, das Komfortniveau ist jedoch wie beschrieben
Bitte beachten Sie, dass COVID-19-Maßnahmen vorhanden sind. Für Skipässe, Öffnungszeiten und die Nutzung der Skilifte in den Wintersportgebieten können unterschiedliche Bedingungen gelten. Wir empfehlen Ihnen, dies bei der Buchung Ihres Ferienhauses zu berücksichtigen, da eine Änderung der Beschränkungen im Allgemeinen kein gültiger Grund ist, die Buchung kostenlos zu stornieren.

Informace týkající se domu

 • Ca. 100 m²
 • 6 osob
 • volně stojící objekt
 • 3 ložnice
 • 1 koupelna

Vzdálenosti (vzdušná čára)

 • nakupování ca. 8 km
 • koupaliště ca. 17 km
 • golfové hřiště ca. 30 km
 • restaurace ca. 500 m
 • jezero ca. 4 km
 • tenisové hřiště ca. 500 m

Rozdělení místnosti

Přízemí

obytná místnost

 • satelitní televize
 • terasa

kuchyň

 • otevřená kuchyň
 • mikrovlnná trouba

koupelna

 • sprcha

záchod

1. Poschodí

ložnice 1 - 2

 • 2 jednolůžka

ložnice 3

 • dvojlůžko

Vybavení

Ostatní

 • topení
 • domácí zvířata jsou povolena (max. 2)
 • WLAN

Venkovní prostor

 • zahradní nábytek

Zvláštnosti tohoto objektu

 • společný bazén

Rozbalte vše

* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

Všeobecné obchodní podmínky nabízejícího

Cancellation ist possible according to the general terms and conditions of the provider Belvilla AG .

Při stornu vznikne manipulační poplatek ve výši EUR 30.

10% nájemní ceny při stornu až k 43. dni před příjezdem
40% nájemní ceny při stornu až k 29. dni před příjezdem
90% nájemní ceny při stornu až k dni před příjezdem
100% nájemní ceny při stornování v den příjezdu

.

To napsali zákaznící k rekreačnímu domu 

 • Host napsal
  dne 02.10.2020, časové období cesty: září 2020

  „Poprvé v České republice, ale velmi pozitivní zkušenost. Pěkný park s nádhernou restaurací. „Manažer“ a majitelé restaurací mluví dobře anglicky, v restauraci můžete jíst za malou částku /- 15 eur (2x hlavní menu s nápoji). Chaty jsou v pořádku, má vše, co potřebujete. Nedoporučoval bych vařit každý den, ale například jednoduché těstovinové jídlo lze dokonale uvařit s dostupným kuchyňským náčiním. Velmi pěkné domy na dovolenou se psem, ve složce domu bylo popsáno, že pes nesmí zůstat v domě sám. Pro nás to nebyl problém, ale bylo dobré o tom předem s majitelem diskutovat.  Spousta krásných věcí k vidění v této oblasti s krásnými turistickými stezkami. Doporučuje se také safari park v této oblasti, dokonce i pes tam směl jet na vodítku. Normálně tomu nevěřím, ale musím uznat, že zvířata a jejich výběhy vypadaly mimořádně dobře. Nedaleko je také jezero, rozkos; můžete se opalovat / plavat s rodinou. Pes je zde také vítán.  Německé obchodní řetězce jako Kaufland, DM, Kwik atd. Se nacházejí poblíž Náchoda.  Určitě doporučím park (měli jsme dům 12, samostatný s velkým polem před dveřmi, ideální!).“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: Belvilla AG
 • Host napsal
  dne 08.08.2020, časové období cesty: červenec 2020

  „Červenec 2020 s dítětem ve věku 4 a 1,5 roku šel do parku Green Valley. Měl fantastický zážitek! V sobotu jsme dorazili s defektem zadní pneumatiky. Recepční / správce Bohunka zařídila, že v neděli (!) Bychom mohli jít do garáže v sousedství, kde nám byla super pomáhána a kde tlumočila.

  Předtím jsme měli e-mailový kontakt, pokud bychom mohli získat dům s vanou, a když jsme naznačili, že přicházíme s dítětem 4 a 1,5, byl nám také okamžitě přidělen výhodný dům, pokud jde o dětské hřiště a recepci. Velmi pěkné, protože park je prostorný, což je opravdu krásné (domy o kousek dál mají nejlepší výhled!) A poskytuje spoustu soukromí, ale to znamená, že kvůli vybavení musíte z některých domů chodit trochu déle. Ale myslím, že to stojí za to!

  Zařízení v parku je fantastické pro děti. Všechno je tam. K dispozici jsou 3 koně, na kterých lze jezdit jak malými procházkami, tak venkovními. Louka se 2 kozami a 2 ovcemi a králíky (kteří jsou zvyklí jednat s dětmi). Kromě toho velké ploché hřiště, také prostorně upravené se vším, co si dítě přeje: kolotoč, houpačky (i pro menší děti), pískoviště, trampolíny, houpačka, skákací hrad, minigolf, prolézačka a skluzavka. Pod velkým stromem jsou piknikové stoly a do stínu je možné dát deku. Na hřišti (bez samostatného plotu kolem) také čistý a uklizený bazén (s mírně vyšším okrajem, dítě do něj jen tak nespadne, ale u dětí bez plaveckých osvědčení buďte opatrní).

  Restaurace s něčím jako 12? Stoly jsou skvěle umístěné (večerní slunce), mají kolem sebe brány, které lze zavřít, aby naše 1,5leté dítě nemohlo neustále opouštět terasu. V této oblasti jsou 2 skluzavky a skříňka na hračky u pultu, aby se děti dobře bavily, zatímco jsme jedli chutné! Jídlo bylo opravdu dobré a super levné. Lahodné hlavní jídlo za 4–10 eur. Super přátelský servis a kuchař.

  Chata byla krásná, super čistá, úplná a uklizená. Otevřená schodiště v obývacím pokoji by mohla být stíněna jednou z pohovek jako schodová brána. Schody z balkonu bylo možné zastínit vnějším stolem na boku a napínacím popruhem. S aktivním a podnikavým dítětem 1,5 vždy zůstává opatrný, ale bylo to snadné!

  Také v této oblasti je tolik krásných věcí, které je třeba vidět a dělat! Můžete se zde snadno bavit dva týdny. Adrspach, Ostas, Broumov, k jezírku jižně od Starkova, hrad a park na lezení na stromech v Náchodě (od 4 let, až tak často nevidíte), stezka korunami stromů v Janských Lázních, Trutnov (pěkné místo a za stanicí vedle parkoviště super velké krásné hřiště pro všechny věkové kategorie včetně horolezeckých cest po stromech). A samozřejmě spousta krásných procházek a tras pro horská kola v bezprostřední blízkosti.

  Neměli jsme o této oblasti předem žádnou představu, ale byli jsme velmi pozitivně překvapeni a rádi bychom se vrátili zpět. Green Valley Park je absolutní nutností.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: Belvilla AG
 • Host napsal
  dne 20.08.2019, časové období cesty: srpen 2019

  „skvělý příjezd pěkně vítá. velký čistý dům s dobrým vybavením“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: Belvilla AG
 • Host napsal
  dne 13.08.2019, časové období cesty: červenec 2019

  „Elegantní, kompletní, čisté ... tvrdé postele ... prostředí velmi pěkné s velmi přátelskými lidmi všude“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: Belvilla AG
 • Host napsal
  dne 28.08.2018, časové období cesty: srpen 2018

  „Krásný park, pěkný a čistý dům, vše je tam. Dobré jídlo a sendvičové služby a velmi užitečná dáma na recepci! Měli jsme poruchu auta a ona nám velmi pomohla“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: Belvilla AG