Přihlásit
+++ COVID-19: Information on the current situation +++

Dear customers, we understand that you have a lot of questions right now and we will try to help you in the best possible way. In order to be able to process the changes of your already made bookings, we need all available colleagues and therefore we will stop our telephone availability until further notice. Please send an e-mail to customerservice@atraveo.com. Our service team will prioritize the urgent cases and will contact you as soon as possible!
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 203760

Rekreační dům pro max. 4 osoby
Västergötland, Švédsko

Tento rekreační dům není v tomto okamžiku nabízen k rezervaci. Hledejte místo toho možnosti v Kil, v oblasti Västergötland nebo ve Švédsku.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Rekreační dům se nachází v v Kil. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu je k dispozici popis pouze v následujících jazycích:

In reizvoller Lage am See und mit schöner, holzbefeuerter Sauna auf dem Grundstück steht dieses kl. Ferienhaus. Liegt in Ringstad, ca. 20 km von der Stadt Sunne und nahe zahlreicher Ausflugsziele der Region Värmland. Landschaftlich besonders reizvolle Gegend mit unberührter Natur. Sie wohnen hier erhöht und abgeschieden, mit schöner Aussicht zum kl. See Ringstadstjärn nur etwa 100 m weiter. In der Gegend gibt es auf Spaziergängen und Wanderungen zahlreiche Gewässer verschiedener Größe zu entdecken.
Im Parterre des Hauses offene Raumaufteilung m. Wohnbereich und Kochnische. Von dort Zugang zum schönen gr. Sonnendeck an drei Hausseiten, mit Seeblick. Im Haus steile Treppe hinauf zum Schlafboden mit niedriger Deckenhöhe, für Kinder (ab 10 Jh.) geeignet. Schöne Spielfläche auf dem Grundstück sowie kl. Grillhütte am See. Nur 100m zum Badeufer m. Steg, an dem das Ruderboot für 2 Pers. vertäut ist. Nur ca. 200 m weiter liegt ein kinderfreundliches Strandufer zum Baden und Planschen.

* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákaznící k rekreačnímu domu 

 • 1,0 z 5
  Host napsal
  dne 08.07.2014, časové období cesty: červen 2014

  „Byli dva se psem v tomto domě. Postele byli drzost. V domě nebyl čistý a okna mohou být velmi chudý venku vypadají tak špinavé, že byly. V koupelně je kbelík všude tam, kde voda kape čisté. Pokud tomu tak není leert- za předpokladu, že najít Rohrzange- běží přes kbelík. V ložnici je žádná skříň (ale záchranné vesty :-), takže budete muset žít z kufru. V koupelně sotva police pro toaletními potřebami. Pro čtyři osoby, tento dům je naprosto ungeeignet- pokud druhý pár by chtěl jít do strmé schodiště jít spát. Pod střechou skotačí včely. Dost Otvory mají, tak ano. Při odjezdu, jsme čekali marně na majitele domu kvůli předání. Summa Sumárum: NIKDY!“ „Byli dva se psem v tomto domě. Postele byli drzost. V domě nebyl čistý a okna mohou být velmi chudý venku vypadají tak špinavé, že byly. V koupelně je kbelík všude tam, kde voda kape čisté. Pokud tomu tak není leert- za předpokladu, že najít Rohrzange- běží přes kbelík. V ložnici je žádná skříň (ale záchranné vesty :-), takže budete muset žít z kufru. V koupelně sotva police pro toaletními potřebami. Pro čtyři osoby, tento dům je naprosto ungeeignet- pokud druhý pár by chtěl jít do strmé schodiště jít spát. Pod střechou skotačí včely. Dost Otvory mají, tak ano. Při odjezdu, jsme čekali marně na majitele domu kvůli předání. Summa Sumárum: NIKDY!“ Komentář od atraveo: Za účelem kontroly kvality jsme zaslali ohodnocení nabízejícímu. Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 4,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 11.06.2012, časové období cesty: červen 2012

  „Dům je velmi pěkný a dobře vybavená, v koupelně má jen několik drobných nedostatků. Sauna je ideální pro pár hodin odpočinku. Chata je trochu těžké najít, ale to v krásném klidném prostředí. Vzhledem k tomu, dům je odemknout z vnější strany s klíčem, je vždy nutné, aby si kdykoliv.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále