Přihlásit
+++ COVID-19: Information on the current situation +++

Dear customers, we understand that you have a lot of questions right now and we will try to help you in the best possible way. In order to be able to process the changes of your already made bookings, we need all available colleagues and therefore we will stop our telephone availability until further notice. Please send an e-mail to customerservice@atraveo.com. Our service team will prioritize the urgent cases and will contact you as soon as possible!
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 264875

Ateliér pro max. 4 osoby
Port Camargue, Languedoc-Roussillon (Pobřeží regionu Languedoc-Roussillon), Francie

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Port Camargue, v oblasti Languedoc-Roussillon nebo ve Francii.
  • Další rekreační domy
  • Vaše místo
  • Další místa
Ateliér se nachází v v Port Camargue. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
:
1-pokojový byt 21 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 4 m2, severovýchodní orientace. Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.
K tomuto objektu nejsou k dispozici žádná hodnocení zákazníků.