Přihlásit
+++ COVID-19: Information on the current situation +++

Dear customers, we understand that you have a lot of questions right now and we will try to help you in the best possible way. In order to be able to process the changes of your already made bookings, we need all available colleagues and therefore we will stop our telephone availability until further notice. Please send an e-mail to customerservice@atraveo.com. Our service team will prioritize the urgent cases and will contact you as soon as possible!
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 30958

Ateliér pro max. 2 osoby
Krakau, Malopolsko (Krakov a okolí), Polsko

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Krakau, v Malopolsku nebo v Polsku.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Ateliér se nachází v v Krakau. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
:
1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, jednoduché a pěkné zařízení: vstup 6 m2. 1x pokoj, 2x lůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyně 10 m2 (2 plotýnky). Sprcha/WC. Topení v podlaze. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákazníci k ateliéru 

 • 5,0 z 5
  atraveo zákazník E van der Blom napsal
  dne 01.06.2010, časové období cesty: květen 2010

  „Byt byl čistý a čistý, vítejte byl velmi přátelský.
  Nevýhodou jsme zjistili, že to tam bylo žádná kávovar.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále