Přihlásit
+++ COVID-19: Information on the current situation +++

Dear customers, we understand that you have a lot of questions right now and we will try to help you in the best possible way. In order to be able to process the changes of your already made bookings, we need all available colleagues and therefore we will stop our telephone availability until further notice. Please send an e-mail to customerservice@atraveo.com. Our service team will prioritize the urgent cases and will contact you as soon as possible!
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 459053

Ateliér pro max. 8 osob
Hofsgrund, Lyžařské středisko Feldberg, Německo

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Hofsgrund, v pohoří Černý les nebo v Německu.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Ateliér se nachází v v Hofsgrund. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu není žádný popis k dispozici.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákazníci k ateliéru 

 • 4,0 z 5
  Host napsal
  dne 01.08.2012, časové období cesty: červen 2012

  „Velmi čisté, moderní byt přímo na vleku a v pekárně! V létě budete mít rád létání, protože krávy stojí přímo před "terasa ", což je vlastně ne, určitě ne pro 8 osob. K dispozici je posezení pro max. 5 osob. Bohužel tam byl deštník. Také jsme vynechal sušák. Také známý jako bezbariérový bychom byt není volána, protože při vstupu 2 kroky je třeba překonat, a také na terasu je odstavec. Všichni ve všech, ale měli jsme nádhernou dovolenou“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 4,0 z 5
  atraveo zákazník PdeHaas napsal
  dne 05.05.2012, časové období cesty: duben 2012

  „Moderní dům v dosahu krásným výhledem.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále