Přihlásit
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 4804

Ateliér pro max. 4 osoby
Strobl, Wolfgangsee, Rakousko

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Strobl, v Salcbursku nebo v Rakousku.
  • Další rekreační domy
  • Vaše místo
  • Další místa
Ateliér se nachází v v Strobl. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
Starý, útulný dvougenerační dům ''Fichtenweg'', obklopen loukami. Klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 500 m od jezera. Společné: ovocná zahrada (oplocená), louka k odpočinku 500 m2. Zahradní sezení, parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 1 km, pláž ke koupání 500 m. Golfové hřiště 5 km, tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: St. Wolfgang 7 km, Bad Ischl 11 km, Hallstatt, Salzburg. Turistické oblasti Schafberg 7 km, Eisenau Alm 18 km, Postalm. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

:
2-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a romantické zařízení: velký vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Byt je částečně zkosený a pokrývá celé první patro.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.
K tomuto objektu nejsou k dispozici žádná hodnocení zákazníků.