Přihlásit
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 69481

Rekreační dům pro max. 4 osoby
Sankt Lorenzen ob Murau, Štýrsko (Oberes Murtal), Rakousko

Tento rekreační dům není v tomto okamžiku nabízen k rezervaci. Hledejte místo toho možnosti v Sankt Lorenzen ob Murau, ve Štýrsku nebo v Rakousku.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Rekreační dům se nachází v v Sankt Lorenzen ob Murau. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu je k dispozici popis pouze v následujících jazycích:
Das Chalet St. Lorenzen liegt im 4 Sterne Ferienpark Kreischberg am Ufer des Flusses Mur. In diesem gemütlichen Holzhaus (60 m2) werden Sie sich während Ihres Aufenthalts sicher wie zu Hause fühlen. An kalten Wintertagen können Sie sich vor dem warmen Holzofen aufwärmen und entspannen.

Außerdem gibt es Waschmaschinen, die Sie benutzen können, und es wird ein Brötchenservice angeboten (alles gegen Gebühr). Es gibt Essgelegenheiten, Bars, ein Café und Supermärkte.

Der Skispaß beginnt in nur 5 Minuten Entfernung vom Ferienpark. Das Skigebiet Kreischberg ist das zweitgrößte Skigebiet der Steiermark (850 m - 2130 m) und durch seine breiten Pisten sowohl für Anfänger als auch für Fortgeschrittene geeignet. Auch Langläufer finden hier verschiedene Loipen, und Kinder können im Dinopark Ski laufen.

Vom Ferienpark aus startet eine 350 km lange Fahrradroute, die Sie an der Mur entlangführt. Sie können hier ganz entspannt und ohne Probleme radeln und auf dem Rückweg mit dem Shuttle-Bus oder mit der nostalgischen Murtalbahn fahren. Für Wanderer gibt es Routen mit unterschiedlichen Schwierigkeitsgraden. Außerdem gibt es in St. Lorenzen ein beheiztes Schwimmbad, einen Tennisplatz und ein Fußballfeld.

Im Chalet St. Lorenzen können Jung und Alt im Sommer wie im Winter viel erleben und herrlich entspannen.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákaznící k rekreačnímu domu 

 • Host napsal
  dne 03.03.2015, časové období cesty: únor 2015

  „Pěkný čistý dům, ale pro nás (s dvěma dětmi), jen trochu příliš daleko chodit ke sjezdovkám s lyžařskými botami na. Pronájem skříněk u lyžařského vleku, jsme slyšeli později z ostatních rekreantů. Mohl by to být také pěkná špička Belvilla.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.
 • Host napsal
  dne 16.08.2014, časové období cesty: červenec 2014

  „Domek byl v blízkosti recepce, což je velmi příjemné, protože můžete vidět, že mnoho lidí kolem a budete tak u bazénu a na stolní tenis. Je škoda, že stolní tenis je v bazénu, protože tafeltenissen si to rychle teplo.

  Také užitečné, že sedíte v blízkosti přední protože pak se tam také WIFI,

  Afdekje nad palubou u chaty, nebyl přítomen,“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.
 • Host napsal
  dne 06.03.2014, časové období cesty: únor 2014

  „vše, co můžete očekávat, že v domě seděl v tomto domě !!
  pěkný výhled na sjezdovky, stručně řečeno, měl super dovolenou“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.
 • Host napsal
  dne 07.01.2014, časové období cesty: prosinec 2013

  „bohužel málo sněhu v tal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Byla to škoda, protože náš syn byl těší na S'chnee, no nevadí,“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.
 • Host napsal
  dne 25.02.2013, časové období cesty: únor 2013

  „5minuutjes ranní procházku a pak se výtahem.
  Super“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.