Přihlásit
Call us on +49.211.668878130, Mondays to Fridays from 10 a.m. to 2 p.m. (CET)
Current Travel Information
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 767440

Ateliér pro max. 1 osoba
Nendaz, Romandie, (Les Quatre Vallées), Švýcarsko

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Nendaz, v Romandii nebo ve Švýcarsku.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Ateliér se nachází v v Nendaz. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu není žádný popis k dispozici.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

Všeobecné obchodní podmínky nabízejícího

Eine Stornierung ist nach den AGB des Anbieters HHD AG | Interhome möglich.

10% nájemní ceny při stornu až k 43. dni před příjezdem
50% nájemní ceny při stornu až k 29. dni před příjezdem
80% nájemní ceny při stornu až k 2. dni před příjezdem
100% nájemní ceny při stornování v den příjezdu

V případě zákazu ubytování v rezervovaném regionu a během doby cestování může být každá rezervace bezplatně zrušena.

To napsali zákazníci k ateliéru 

 • 5,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 05.08.2014, časové období cesty: červenec 2014

  „Velmi vkusně a komfortně vybavené chaty s krásným výhledem na hory. Velmi praktické uspořádání místnosti, a to zejména pro velké rodiny nebo několik párů / rodiny / generací: 3 ložnice s 2 WC a 2 koupelny (jedna s krásnou saunou) v suterénu; 2 ložnice s 1 společnou koupelnou a 1 WC v přízemí; 1 další WC a 1 další koupelna (s rohovou vanou), v mezipatře (Mezzanino). Tam je, stejně jako v prostorném obývacím prostoru s krbem, TV - ale především fantastickým výhledem do údolí Rhôny! Moderní a dobře vybavená kuchyně s indukčním sporákem ve velké centrální blok je dodáván ve dvou působivých jídelní částí - jednoho v centrální obývací pokoj, jeden na horní terasu - nad. Nejen na tomto vrcholu, krytá terasa si můžete příjemně posedět, ale také v přední části suterénu je elegantní proutěný, nábytek; je na dvou úrovních, v závislosti požární koš v horní dodatečně gril. Všichni ve všech, a to nejen krásné horské krajiny, ale i tento velký hotel dělal v létě nezapomenutelný zážitek pro nás (rodina 2 dospělí a 4 děti ve věku 11 až 17 let a 2 prarodičů).

  Co byste měli vědět: Tam je velmi strmá a úzká přístup k provozu na pozemních komunikacích i prudší dolů do těsného parkování a otáčení prostor před chatou, takže máme náš autobus VW zaparkoval jinde nakonec. V kuchyni je luxusní - mimo jiné, se dvěma mrazničky, troubou a mikrovlnnou troubou, stejně jako exkluzivní kapsle kávovar - vybavená, ale postrádá jednoduchý konvici a na překapávanou kávu, je levný model, který - velmi zadní části skříně skrytý - byl zřejmě přidán kdysi koupil od ostatních hostů. Ačkoli koupelny jsou o praktických elektrické sušení radiátory, otevřené sprchy, ale pravidelně vést k "povodně" a bez oken koupelen v suterénu působících protože tmavých dlaždic také trochu ponuré. Z naší kanceláři Interhome místě je ilustrována pokyn (pro elektřinu, ohřev vody, vytápění, atd), která neodpovídá realitě na zemi; rostliny snímku vyhledávání vám všechno marné (nalezené ale s trochou technické dovednosti stále vyrovnat). Některé drobné problémy s "spotřební elektroniky" (velmi častým demolici bezdrátového připojení, pravidelné displeji "No Disc" od CD přehrávače SE-kvalita) bude opravitelná. Náklady účtované za závěrečný úklid (CHF 400, - pro 8 osob) se objeví, ale - zejména s ohledem na již hrdého kol - rozhodně nadměrné.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále