Přihlásit
+++ COVID-19: Information on the current situation +++

Dear customers, we understand that you have a lot of questions right now and we will try to help you in the best possible way. In order to be able to process the changes of your already made bookings, we need all available colleagues and therefore we will stop our telephone availability until further notice. Please send an e-mail to customerservice@atraveo.com. Our service team will prioritize the urgent cases and will contact you as soon as possible!
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 831853

Ateliér pro max. 10 osob
Filzmoos, Salcbursko (Pongau), Rakousko

Momentálně není možné rezervovat tento ateliér. Hledejte místo toho možnosti v Filzmoos, v Salcbursku nebo v Rakousku.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Ateliér se nachází v v Filzmoos. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu není žádný popis k dispozici.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákazníci k ateliéru 

 • 4,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 27.03.2016, časové období cesty: březen 2016

  „Venkovský dům, kde se byt nachází, se nachází přímo nad obcí. Můžete řídit až úzké, strmé silnici. Myslím, že by bylo již v popisu domu zmínku stojí, že člověk potřebuje případně sněhové řetězy. Byli jsme tam překvapeni ledě a to je pak velmi nebezpečné řídit cestu z domu v místě dolů!

  Dům je velmi pěkný, elegantní a čisté. Můžete jíst velmi dobře v doprovodném hospodě. V sauně došlo k dobré zkušenosti. Byt je velmi prostorný a funkční. Byli jsme chybí rádio a mikrovlnnou troubou. Nádobí, především velké šálky a sklenice na vodu, mohlo by být něco víc.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 5,0 z 5
  atraveo zákazník Verena napsal
  dne 28.03.2012, časové období cesty: březen 2012

  „Dům se nachází ve fantastické poloha ve svahu. Podmínkou je velmi dobrá. To nejlepší, co měl rád velký balkon. Vybavení je z jídel jí trochu těsný pro 8 osob. Všichni jsme aktivní lyžaři a mají pěkné sauna v sousedním domě velmi ocenil.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále