Přihlásit
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 841329

Rekreační byt pro max. 4 osoby
Sa Rocca Tunda, Sardinie (Capo Mannu), Itálie

Momentálně není možné rezervovat tento rekreační dům. Hledejte místo toho možnosti v Sa Rocca Tunda, na Sardinii nebo v Itálii.
 • Váš rekreační byt
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Rekreační byt se nachází v v Sa Rocca Tunda. Místo je zobrazeno na mapě. Zde je také uvedena přesná poloha rekreačního bytu. Bez záruky: Rozhodující je popisný text a cestovní podklady, jejichž součástí je adresa rekreačního bytu.
K tomuto objektu je k dispozici popis pouze v následujících jazycích:
Apartment with exceptional sea view on the beach of Sa Rocca Tunda. Just 15 meters from the beach which is accessed from the garden. The condo has a total of 4 apartments. The garden with access to the beach is in common, while the space barbecue and patio only belongs to the apartment. The house has therefore, a veranda with sea view and a rear space with private outdoor shower, barbecue, sink.
Inside there is a living room with modern kitchen with oven and dishwasher, sofa and lcd tv. Sleeping area with double bedroom, twin bedroom with bunk bed and bathroom with shower. Ideal for a quiet holiday on the beach.

Informace týkající se domu

 • Ca. 70 m²
 • 4 osoby
 • 2 ložnice
 • 1 koupelna

Vzdálenosti

 • moře ca. 5 m
 • písková pláž ca. 5 m

Vybavení

Kuchyň

 • trouba na pečení
 • mrazicí box
 • lednička
 • myčka

Ostatní

 • pračka
 • domácí zvířata nejsou povolena

Venkovní prostor

 • venkovní sprcha
 • gril
 • veranda

Zvláštnosti tohoto objektu

 • výhled na moře/jezero
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákazníci k rekreačnímu bytu 

 • 3,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 28.02.2016, časové období cesty: květen 2015

  „Byt byl čistý a dostatečně velký pro 4 osoby. Bohužel to je problém s pojistkami. Která se chtěla osprchovat, měl všechny ostatní elektronická zařízení být, protože kotle. Pokud byste chtěli prát, musel být z kotle.
  Důvody udělal malou nedokončený dojem. Dokonce i gauč by bylo hezké. Ale koneckonců jsme strávili krásné tam 10 dní.“

  Komentář od atraveo:
  Za účelem kontroly kvality jsme zaslali ohodnocení nabízejícímu. Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 4,0 z 5
  atraveo zákazník Gunther Sorge napsal
  dne 28.09.2015, časové období cesty: září 2015

  „O ubytování jsme dostali s potvrzení rezervace spíše než adresa, souřadnice pro GPS, které jsme přijeli nezdaří. Také jsem se podíval na území předem na Google Maps a věděl o, s čím objekt to je.
  Pro lokální kontaktu jsme dostali e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Je bezpečnější volat přímo, e-maily nebyly zodpovězeny. Kontaktní osoba (Domingo Arru) mluví srozumitelnou angličtinu navíc k italštině. Je velmi pěkné, po 20 minutách byl na místě a dal nám komplexní instruktáž o nemovitosti a také tipy na aktivity a stravovacích doporučení.
  Dům se skládá ze tří bytových jednotek, jeden z nich je dolní byt. Místo je ideální a označení, s výhledem na moře se 15 metrů od pláže je pravda !!! Také fotografií v popisu objektu tvoří lokality z pravda.
  Vzhledem k tomu, naše děti vyrostly a už ne na cestách, my si to, v prostorných apartmánech (to pro 4 os.) K pobytu pro dva. V polovině září jsme byli sami v celém objektu a užíval si to. Pro venkovní oblast zahrnuje krytou terasu s výhledem na moře, venkovní sprcha, prostor pro osobní automobily. Tento přístup je zaprášený asi 300 metrů a úzce co ale umístění více než kompenzován. Krásně upravená přírodní zahrada zarostlá keři v části včetně jalovce. Kromě krásné, prostorná terasa, zbývající venkovní areál bohužel dělá stále probíhá a není zefektivněného vzhled, ale to je běžné v mnoha objektech tam. Tato nemovitost je ohraničen nízkou zídkou, malá zahrádka brána vede přímo na mírně se svažující písečné pláži.
  Venkovní prostor není vhodný pro malé děti, pláže, ale již.
  Byt je přátelské, čisté, prostorné a stavba lákavá. To, že dvířka skříněk a zásuvky jsou roztřesené a částečně špatné, možná vadí pouze německé hosty. Pokud se počasí zůstane na terase není povoleno, atraktivní obývací pokoj s velkými okny s výhledem na moře je dobrou alternativou. Kuchyňského vybavení a nádobí jsou čisté, stát přiměřeně pořádku. Kdo nebo podobné jeho oblíbenou sklenku vína přináší, nenechte se mýlit. Jsme si přáli takový objekt, naše očekávání byla splněna. S nabídkou jsme byli velmi spokojeni a určitě vrátí.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 2,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 28.02.2015, časové období cesty: červen 2014

  „Dům je zcela nové, a to bylo vše také k dispozici, ale mělo by to byly již dříve testovány na funkčnost. Myčka nádobí a pračka pracovala až po několika dnech! Orgán dohledu domu na místě bylo velmi užitečné, ale ne s velkým úspěchem. Skutečný vlastník, však nebyl zájem o stávajících problémů (jak jste mohli slyšet od telefonu ..). Pro okolností byla poskytnuta sleva ve výši 50 EUR z vedoucím. Byl s pomocí technik na několik dní v době, pro každou min. 1 hodina přišla, a pokusil se přinést zařízení a běží. Jak jsem již řekl, po několika dnech, pak se oba funguje. Nicméně, všechny elektroniky v domě není zcela jistý ... že by měl být kontrolován v každém případě. Pokud bylo kov dotkl (myčka nádobí nebo sporák), to cítil mravenčení v prstech! Celkově vzato, my jsme nebyli tak šťastní ... kuchyně zařízení mohlo být lepší. Zahrada není opravdu zahrada. Vypadá velmi pustá, jako zahrada, nebyl k dispozici, protože všichni byli trny. Museli jsme být vždy opatrní, že nemají hinläuft / leze s naší dcerkou. Ale byli jsme prvními nájemníky v domě. Možná, že něco, co se nyní stanovena. V souladu s tím, poměr cena-výkon nebyl tak dobrý. Přístupová cesta k domu je také velmi hrbolatý. Jen být vědomi toho, že auto už abkriegt nic. Jedinou světlou stránkou bylo umístění přímo na pláži a klid, že jste tam mohli vychutnat.“

  Komentář pronajímatele Firma Sardinia Group SAS:
  „Dům byl právě otevřen, z tohoto důvodu některé věci, které neví, jak budou pracovat, teď je to usadil, veškerý nábytek je nový, zahrada bude postaráno.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále