Přihlásit
zpět k hledání/seznamu výsledků
Objekt číslo 961153

Rekreační dům pro max. 9 osob
Ulmen, Porýní-Falc (Přírodní park Vulkaneifel), Německo

Tento rekreační dům není v tomto okamžiku nabízen k rezervaci. Hledejte místo toho možnosti v Ulmen, v Porýní-Falc nebo v Německu.
 • Další rekreační domy
 • Vaše místo
 • Další místa
Rekreační dům se nachází v v Ulmen. Místo je zobrazeno na mapě. Přesná poloha ubytování není zobrazena z důvodu diskrétnosti. Přesnou adresu obdržíte s cestovními podklady.
K tomuto objektu je k dispozici popis pouze v následujících jazycích:
Wenn Sie dieses Haus buchen, verfügen Sie über ein sehr hochwertiges Ferienhaus mit 4 Schlafzimmern und 3 Badezimmern. Die Einrichtung ist modern. Einer der Pluspunkte des Hauses ist die schöne Wohnküche mit Bar und Essecke. Draußen befindet sich an der Rückseite des Hauses ein Garten und vorn steht eine Terrasse mit Grillmöglichkeit zur Verfügung.

Dieses prachtvolle Ferienhaus liegt ruhig und etwas außerhalb von Ulmen, ca. 1 km vom Dorf entfernt. In der Umgebung stehen nur einige Häuser, ansonsten gibt es nur Wald und Weideland. Die Weiden gehören dem Eigentümer des Hauses. Hier können Sie eventuell Fußball spielen und an einigen Abenden wird auch ein Lagerfeuer organisiert.

Ulmen ist ein sehr schöner Ort in der Südeifel. Sie können die Festungsruine besuchen. Von dort aus sind auch herrliche Wanderungen möglich. Sie finden auch Restaurants mit sehr günstigen und leckeren Mahlzeiten und Geschäfte für die täglichen Einkäufe. Innerhalb einer Stunde erreichen Sie mit dem Auto Koblenz oder Trier. Beide Städte sind für einen Besuch zu empfehlen. Der sehr pittoreske Moselort Cochem ist nur 25 km entfernt. Dort können Sie die Festung oder eine der vielen Weinstuben, Geschäfte oder Restaurants besuchen. Von Cochem aus fahren verschiedene Bootstouren über die Mosel ab.
* Pokud není uvedeno jinak, není tento objekt bezbariérový.

To napsali zákaznící k rekreačnímu domu 

 • 5,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 18.07.2016, časové období cesty: červenec 2016

  „Všechno bylo skvělé.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 5,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 02.03.2016, časové období cesty: únor 2016

  „Dům je vybaven vším, a to zejména v kuchyni opustí nic být požadovaný. Byli jsme schopni strávit velmi uvolněně s 9 lidmi uvolněné večery. Tři sprchy pomoci mnoha lidem, aby se to v čase a v případě nouze i vanou! Dům je snadno dostupný přímo z dálnice a umožňuje mnoho procházky v této oblasti - návštěva destinací jako Cochem se dostanete rychle autem.
  Použili jsme z domu jen na víkend, je to jen mimo obec jilmu, takže jsou restaurace pro lidi, kteří nejsou tak dobře na noze, nemůže být dosaženo bez auta.“ Hodnocení zákazníka bylo z německého jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • 5,0 z 5
  Zákazník atraveo napsal
  dne 11.02.2016, časové období cesty: únor 2016

  „Krásný, prostorný dům s více než dostatek prostoru pro 8 osob. Nachází se velmi klidný, která se nachází o něco později, ale centrum je stejně dobře na dosah, pouhých 30 m od okraje. Ideální pro pěší turistiku, trasy běžet kolem domu! Pouze minus: není WiFi!“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

 • Host napsal
  dne 15.01.2017, časové období cesty: prosinec 2016

  „Životní prostředí a majetek jsou velmi příjemné. Nicméně, je uvedeno, že tam je Wi-Fi, ale nefunguje.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.
 • Host napsal
  dne 03.01.2017, časové období cesty: prosinec 2016

  „Po krátkém přivítání jsme k nám mohli nainstalovat. Vlastnost vypadalo čisté a dobře udržované, velká kuchyň, dobrou instalatérské a menší obývací pokoj, docela dobré postele, příště vezmeme sami s polštáři. Je umístěn přímo, existuje ještě několik dalších domů na okraji. Prostředí je velmi klidné. Výjezd / vstup rampy od hlavní silnice se skládá z velmi ostrého slepé křivky.“ Hodnocení zákazníka bylo z nizozemského jazyka přeloženo strojovým překladačem. Text v originále

  Zdroj: @Leisure BR B.V.