Přihlásit
Testováno rekreanty
Blogový příspěvek z 16.05.2013

Vše je v pohybu: Liquid Search a IBE5

Kompletním obnovením naší internetové stránky jsme nevylepšili pouze design, nýbrž zavedli i novou funkci provádění rezervací a funkci hledání. Naš cíl: Zjednodušit a učinit ještě transparentnější Vaše hledání rekreačního domu v internetu.

„Nic menšího, než vytvořit tu nejlepší internetovou stránku s rekreačními domy“ shrnul jednatel společnosti Dirk Froelje daný cíl, který platil během uplynulých měsíců při utváření nové webové stránky. A tak se tato stránka neobjeví pouze v novém designu, nýbrž obsahuje i nově vyvinutý systém rezervací IBE5 se směrodatnými funkcemi. Celý postup rezervace rekreačního objektu je spolu propojen v nové části webu viditelné běžným zákazníkům (front-end) a tím je celý rezervační proces ještě jednodušší a transparentnější. My Vám v krátkosti vysvětlíme, co se pro Vás během hledání ubytování na stránkách atraveo změnilo.  Rekreační dům Vašich snů a tím i Vaše příští dovolená jsou totiž od tohoto okamžiku vzdáleny jen jedno kliknutí prstíkem.

Liquid Search: Nová funkce hledání pro Váš rekreační dům

S Liquid Search, naší novou technologií hledání, naleznete rychle a jednoduše odpovídající nabídky. Pryč je ta doba, kdy jste během hledání Vašeho cíle snadno ztratili přehled. U nás nyní probíhá celý proces hledání na jedné stránce a obsahuje všechny odpovídající informace. Kdo například hledá nabídky v Bretani, ten se dozví na nové Google-mapě, kde se v Bretani nacházejí zajímavé oblasti a letoviska a jak se jmenují. S jakou poptávkou můžete v oblasti Vaší dovolené počítat se jednoduše dozvíte z integrovaného kalendáře. Pro každý týden sezóny uvádíme, jak velká bude poptávka a mimo jiné zobrazujeme, kolik z nabízených ubytování je v daném okamžiku ještě volných. Kdo je časově flexibilní může zvolit jiný, ne tak oblíbený termín a za daných okolností pěkně uspořit. A kromě toho doporučujeme pro každou oblast oblíbená kritéria hledání. Tak se například dozvíte, že se v Dánsku opravdu vyplatí hledat objekty se saunou a bazénem uvnitř domu.

Nekonečné tabulky s cenami jsou minulostí

Kdo našel ideální rekreační dům, ten se také chce dozvědět, jak vysoká je cena za cestu a ubytování. U mnoha nabízejících to zákazník nemá zrovna lehké. Kvůli četným přirážkám a slevám, mimořádným nákladům a speciálním cenovým tabulkám snadno ztratíte přehled. A proto jsme se zavedením nového systému rezervací zrušili cenové tabulky. Cena bude spočítána online a zobrazena  v rámci možností pro dané časové období a vybraný počet osob. S absolutní transparencí nákladů můžete počítat  i u dodatečně rezervovaných služeb jako například závěrečný úklid nebo ložní prádlo. Díky obměně jednotlivých kritérií, jako např. doba dovolené nebo dodatečně rezervované služby, se můžete okamžitě dozvědět, jak každá změna ovlivní  spočítanou cenu. Kromě toho atraveo uvádí, jak velkou část Vaší ceny za cestu a ubytování musíte zaplatit předem a jakou na místě.

Další funkce: Více transparence a pohodlí

Společně s IBE5 a Liquid Search Vás očekávají další užitečné funkce.
U každého ubytování je například uvedeno, kdy bylo naposledy rezervováno, od kdy je nabízeno a se kterým nabízejícím atraveo spolupracuje. Pokud se jedná o touroperátora dozvíte se mimo jiné, jak a kde jsou zabezpečeny peníze zákazníků. A samozřejmě hrají v této souvislosti i hodnocení zákazníků zvláštní roli. Hodnocení ubytování, stejně tak jako ohodnocení místa Vám mohou pomoci při výběru rekreačního domu. K dalšímu zjednodušení přispívá i nákupní seznam, do kterého můžete kliknutím na vybraný objekt přidávat zvolená ubytování. Ta se potom objeví v červeném sloupečku na levé straně a je možné si je kdykoliv prohlédnout. Zde najdete také, jaké objekty jste dosud hledali a jaké jste si prohlédli. Tím neztratíte při srovnávání jednotlivých nabídek přehled.

Testováno rekreanty

U všech obnovených funkcí nesmíme samozřejmě zapomenout, že musí být nadále snadno ovladatelné uživateli. Během obnovování naší stránky bylo naším hlavním krédem, vzdát se všeho zbytečného a začlenit pouze takové funkce, které jsou potřebné pro Vás jako rekreanta (tato myšlenka se projevuje i v našem novém designu). A proto jsme investovali dostatek času k testování a vylepšení všech funkcí naší nové webové stránky.

Vyzkoušejte od tohoto okamžiku novou internetovou stránku firmy atraveo, objevte nové funkce a nechte se inspirovat pro Vaši příští dovolenou!