Přihlásit
Zimní radovánky v rekreačním domě
Blogový příspěvek z 29.07.2016

Jedeme na lyže!

Zazněl startovní výstřel pro zimní sezónu 2016/2017 a začíná boj o nejlepší ubytování v Alpách a dalších evropských pohořích.

Oblíbená ubytování pro zimní dovolenou

Velmi oblíbené jsou rekreační domy a byty přímo na sjezdovce. Místo nošení celé lyžařské výbavy  až ke sjezdovce, otevřete zde pouze dveře a už svištíte na lyžích či snowboardu po sjezdovce. To správné ubytování jistě naleznete v našich inspiracích pro trávení dovolené. Zde jsme pro Vás mimo jiné připravili rekreační domy a byty ležící poblíž sjezdovky. Také tu najdete romanticky do hor zasazené chaty a XXL-rekreační domy, které poskytují dostatek místa pro celou rodinu nebo dovolenou s přáteli. 

Lyžařská střediska po celé Evropě

Pokud dosud nevíte, do kterého z lyžařských středisek se vydat, vyplatí se navštívit Alpy. Zde máte největší výběr a jak v Rakousku, tak i ve Švýcarsku, Francii, Itálii nebo jižním Německu naleznete malá i velká lyžařská střediska vhodná pro každého.

Ale také se vyplatí porozhlédnout se po lyžařských střediscích mimo Alpy. Jak v německém středohoří, tak i na české a polské straně Krkonoš se nachází lyžařské oblasti vhodné pro rodiny s dětmi, které jsou většinou i levnější než Alpy. Ale i Skandinávie se má čím chlubit. V Norsku, Švédsku a Finsku jsou nejen pro lyžaře, ale i pro běžkaře ty nejlepší podmínky.

Přehled nejoblíbenějších lyžařských středisek v Evropě a další tipy pro Vaši dovolenou na lyžích naleznete na naší informační stránce.

Termíny dovolené

Kdo chce trávit zimní dovolenou během Vánoc a nebo Silvestra, ten by si měl s rezervací pospíšit. Tyto dva termíny jsou jedny z nejfrekventovanějších během zimní sezóny. Mimo jiné byste neměli zapomenout, že tento rok připadá sobota, která je mnoha pronajímateli stanovena jako den příjezdu, na 24. a 31. prosince. Pokud tedy budete muset přijet v sobotu, doporučujeme Vám vyjet zavčas, abyte prožili nadílku a nebo silvestrovskou party již ve Vašem rekreačním domě.