Přihlásit

Partnerský program firmy atraveo pro cestovní kanceláře

Firma atraveo je zaměřena na online odbyt. Cestovní kanceláře mohou rezervovat prostřednictvím speciální profesionální varianty od TUIvillas.com.

Přihlášení

Cestovní kanceláře se smlouvou u TUI mohou rezervovat bez přihlášení. Všechny ostatní cestovní kanceláře vyplní kontaktní formulář uvedený v dolní části této stránky. Krátce po odeslání obdržíte od atraveo e-mailem potvrzení s ID partnera, link k provádění rezervací a dalšími informacemi.

Průběh rezervace

  • Cestovní kanceláře se smlouvou u TUI se přihlásí přes IRIS.plus. Kliknutím na "TUIvillas.com" budete automaticky navedeni k verzi pro cestovní kanceláře od TUIvillas.com.
  • Cestovní kanceláře bez smlouvy u TUI se příhlásí na www.TUIvillas.com/cestovní_kancelář vstupními údaji a využijí zde linku k provádění rezervací. Jen tímto způsobem můžeme přiřadit provedenou rezervaci Vaší cestovní kanceláři.
  • Všechny rezervace se uskuteční přímou platbou. K uskutečnění rezervace je nutné, abyste ve jménu zákazníka online vyplnili příkaz k rezervaci a odeslali jej. Uveďte údaje zákazníka (ne cestovní kanceláře), to se týká především adresy, e-mailu a platebních údajů.
  • Po odeslání příkazu k rezervaci obdrží zákazník automaticky potvrzení e-mailem. Poté, co i nabízející daného ubytování potvrdí rezervaci, zpravidla během několika hodin, zašleme zákazníkovi další e-mail s potvrzením rezervace. Cestovní kancelář obdrží kopii všech e-mailů.

Finanční vyrovnání

Za každou potvrzenou rezervaci obdržíte provizi ve formě marketingové úhrady ve výši 5% z ceny nájmu či za cestu a ubytování (bez vedlejších nákladů a mimořádných služeb). 

Zadejte prosím Vaše údaje

Volitelně zadání jsou označena (optional).
Uvedené údaje jsou zaznamenávány a ukládány výhradně za účelem kontaktu s Vámi. V žádném případě neposkytujeme Vaše údaje třetím osobám.