Přihlásit

Partnerský program firmy pro cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře mohou rezervovat prostřednictvím speciální profesionální varianty od TUIvillas.com.

Přihlášení

Cestovní kanceláře se smlouvou u TUI mohou rezervovat bez přihlášení. Všechny ostatní cestovní kanceláře vyplní kontaktní formulář uvedený v dolní části této stránky. Krátce po zaslání obdržíte e-mailem od TUI Villas potvrzení s Vašimi vstupními údaji a dalšími informacemi.

Průběh rezervace

  • Cestovní kanceláře se smlouvou u TUI se přihlásí přes IRIS.plus. Kliknutím na "TUI Villas" budete automaticky navedeni k verzi pro cestovní kanceláře od TUIvillas.com.
  • Cestovní kanceláře bez smlouvy u TUI se příhlásí na www.TUIvillas.com/cestovní_kancelář vstupními údaji a využijí zde linku k provádění rezervací. Jen tímto způsobem můžeme přiřadit provedenou rezervaci Vaší cestovní kanceláři.
  • Všechny rezervace se uskuteční přímou platbou. K uskutečnění rezervace je nutné, abyste ve jménu zákazníka online vyplnili příkaz k rezervaci a odeslali jej. Zadejte prosím údaje zákazníka (nikoliv cestovní kanceláře), zejména adresu a informace o platebních údajích.
  • V příkazu k rezervaci můžete zvolit, zda chcete uložit e-mailovou adresu zákazníka nebo Vaší cestovní kanceláře. Pokud zadáte e-mailovou adresu zákazníka, obdrží všechny e-maily zákazník a Vy jejich kopii. Upozornění: Pokud proběhne příkaz k inkasu přímo prostřednictvím daného nabízejícího (a nikoliv přes TUI Villas), neobdržíte jako cestovní kancelář žádnou kopii e-mailů nabízejícího. Pokud neuvedete adresu zákazníka, budou e-maily zasílány výhradně na adresu Vaší cestovní kanceláře. V tomto případě jste zodpovědní za to, že zákazník obdrží všechny informace týkající se rezervace.
  • Po odeslání příkazu k rezervaci obdrží zákazník nebo Vaše cestovní kancelář automatické potvrzení e-mailem. Jakmile daný nabízející potvrdí tuto rezervaci, zpravidla během několika hodin, zašleme zákazníkovi či případně Vaší cestovní kanceláři e-mail s potvrzením rezervace.

Finanční vyrovnání

Za každou potvrzenou rezervaci obdržíte provizi ve formě marketingové úhrady ve výši 5% z ceny nájmu či za cestu a ubytování (bez vedlejších nákladů a mimořádných služeb). 

Zadejte prosím Vaše údaje

Volitelně zadání jsou označena (optional).
V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů bude s Vašimi údaji zacházeno naprosto důvěrně.

Uvedené údaje jsou zaznamenávány a ukládány výhradně za účelem kontaktu s Vámi. V žádném případě neposkytujeme Vaše údaje třetím osobám.