Přihlásit

Hodnocení zákazníků u atraveo

Po ukončení dovolené žádáme všechny zákazníky, aby se s budoucími hosty podělili o své zážitky a dojmy a ohodnotili rekreační dům nebo místo dovolené.

Většina hodnocení zákazníků obsahuje cenné rady a informaco o poloze, vybavení a cenové relaci. Všechna hodnocení u atraveo jsou autentická a publikována bez pozměnění. Vedle chvály zde najdete i kritické ohlasy.

Celkem můžete získat informace z více než 490.000 hodnocení zákazníků publikovaných u atraveo. A jejich počet nadále stoupá. 

Jakým způsobem jsou rekreační domy ohodnoceny?

Prostřednictvím modrých atraveo domečků může každý host ohodnotit navštívené rekreační ubytování, od jedné (nedoporučeníhodné) do pěti (velmi doporučeníhodné). V políčku určeném pro komentář, má mimo jiné možnost blíže popsat důvody pro své ohodnocení a přesněji uvést pozitivní, ale i negativní dojmy.

Ze všech ohodnocení daného ubytování určíme průměrnou hodnotu. Dbejte během funkce hledání rekreačního domu či bytu na modré domečky u jednotlivých ubytování v listině výsledků! Samozřejmě můžete výsledky hledání seřadit dle hodnocení zákazníků. Takto se Vám v první řadě zobrazí nejlépe ohodnocené rekreační domy a byty.


Všechna ohodnocení jsou autentická!

Firma atraveo klade velký důraz na pravdivost hodnocení zákazníků. Každé hodnocení je ověřeno a v původní podobě publikováno. Každý z rekreantů může u atraveo ohodnotit daný objekt. Abychom mohli zaručit autentičnost všech hodnocení, před publikací kontrolujeme, zda byl hodnotící opravdu hostem ve zmíněném rekreačním ubytování.


I Vaše ohodnocení má velkou hodnotu!

Podělte se s ostatními rekreanty o Vaše zkušenosti a udělte Vašemu ubytování modré atraveo-domečky!

Pokud jste před nedávnem právě rezervovali nebo se vrátili z dovolené, budete automaticky vyzváni k ohodnocení daného ubytování. Za tímto účelem klikněte na uvedený link a ihned se dostanete ke stránce s hodnoceními.

Pokud je to již trošku déle, co jste se vrátili z dovolené, ale přesto chcete ohodnotit dané ubytování, máte i nyní možnost. V atraveo políčku hledání uveďte název místa Vaší dovolené a zvolte z výsledku hledání odpovídající ubytování. Pokud si ještě vzpomínáte na číslo objektu, můžete jej zadat přímo.


Ubytování vyznamenaná zákazníky firmy atraveo

I pronajímatelé spolupracující s atraveo si váží hodnocení zákazníků nejen jako přímého feedbacku k jejich ubytování, ale velmi rádi dělají reklamu prostřednictvím udělených hodnocení zákazníků firmy atraveo. Oblíbené jsou naše atraveo plakety, které vyznamenávají rekreační dům přímo jako ubytování ohodnocené zákazníky firmy atraveo. Podívejte se, zda se některá nacházejí i v místě Vaší dovolené!

Fotografie ubytování oceněných atraveo plaketou jsou zobrazeny v horní části této stránky.


Cena firmy atraveo pro nejlepší rekreační letovisko

Ohodnocení letovisk je pro atraveo příležitostí každoročeně zvolit to nejlepší z nich. Vítězi jsou místa a obce, které během jednoho roku získali v každé zemi v průměru nejlepší hodnocení zákazníků.

V roce 2010 jsme začali s udělováním této ceny pro nejlepší německé letovisko, a již rok poté jsme ocenili i to nejlepší italské a nizozemské. Od roku 2014 volíme nejlepší letoviska také ve Španělsku a Chorvatsku.

Přehled dosavadních vítězů:


Ohodnoťte atraveo!

Prostřednictvím nezávislého portálu máte možnost ohodnotit i služby firmy atraveo. Průměrně získala firma atraveo 4,8 z 5 možných bodů. Naším cílem je ale nabídnout 5-ti hvězdičkové služby pro všechny! Tyto totiž nekončí u webové stránky – speciálně vyučená zákaznická služba se stará o spolehlivý průběh rezervací a je Vám kdykoliv k dispozici. Byli jste spokojeni? A nebo máte návrh, co bychom mohli změnit či zlepšit? Jen nám to řekněte a ohodnťte nás!