Přihlásit

atraveo pro soukromé pronajímatele a agentury pronajímající rekreační objekty

Vaše výhoda: Vynikající reklama

 • Prezentace Vašeho rekreačního objektu na stránkách atraveo a TUIvillas.com, a také automaticky na více než 1.000 webových stránkách po celé Evropě, mezi nimi vedoucí mezinárodní cestovní portály, jejichž exkluzivním partnerem je i firma atraveo.
 • Masivní reklama v prohlížeči – Google, Bing a ostatní – ke všem důležitým vyhledávaným výrazům (více než 50.000 oblastí, míst a jiných geografických výrazů).
 • Zobrazení v cestovních průvodcích, newsletter, soutěže a mnohem více.
 • atraveo zprostředkovává po celém světě: Získejte zákazníky z Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Belgie, Francie, Dánska, Švédska, Velké Británie a celé Evropy.
  Více rezervací během hlavní a vedlejší sezóny díky zákazníkům z celé Evropy s různými termíny prázdnin.

 

A jak na to:

 1. Nezávazná registrace
  Registrujte se přímo a prezentujte bezplatně Váš rekreační objekt.
 2. Popsat objekt
  Přihlašte se v kontě pronajímatele a popište Váš rekreační objekt. Formulujte Váš text, stáhněte Vaše fotografie, určete cenu a aktualizujte Váš kalendář dostupnosti. Po domluvě s Vámi optimalizujeme prezentaci Vašeho objektu, a postaráme se o perfektní průběh rezevace.
 3. Prezentace Vašeho rekreačního objektu
  Váš rekreační objekt bude od tohoto okamžiku prezentován na atraveo, TUIvillas.com a všech partnerských webových stránkách. Nyní obdržíte závazné žádosti o rezervaci firmy atraveo.

 

Zní to jednoduše? Také to jednoduché je.

 • Jako online cestovní kancelář se staráme o celkový průběh rezervace – komunikujeme se zákazníky a zařizujeme ostatní formality, i odvinutí platby. Každý zákazník má možnost zvolit mezi platbou kreditní kartou a dalšími platebními prostředky. Vy jako pronajímatel obdržíte od atraveo netto cenu nájmu převodem na Vaše konto a jediné o co se musíte starat, je předání klíčů.
 • Přihlášení a reklama prostřednictvím atraveo je pro Vás zdarma. To je vše. Váš výdělek závisí na úspěchu Vaší prezentace, žádné poplatky za inzerát, žádné skryté náklady. 
 • A to nejlepší je: Vy sami máte úplnou kontrolu o obsazení Vaší rekreační nemovitosti. Pouze Vy rozhodnete, kdy objekt pronajmete a za jakou cenu. Je to vysloveně jen na Vás, jestli budete daný objekt sami využívat nebo se rozhodnete pro jiný způsob pronájmu.

 

To řekli pronajímatelé o atraveo: