Přihlásit

To nejlepší na atraveo

Firma atraveo je mezinárodním portálem pro zprostředkování rekreačních domů online s více než 300.000 rekreačními domy a byty po celém světě. Vedle velkého výběru jsou i ověřená hodnocení zákazníků a vícejazyčná zákaznická služba charakteristickým znakem integrovaných zprostředkovatelských služeb.

Náš slogan "rent a goog time" je naším přáním a zároveň závazkem: abyste prožili nádhernou dovolenou!

 

Větší výběr

Kdo hledá možnost velkého výběru a srovnání nabídek, ten ocení služby atraveo. Jedno, jestli u jezera nebo na horách, ve městě nebo na venkově, všude Vás očekává půvab individuálních rekreačních domů a bytů. Celkově zahrnuje náš trh s rekreačními domy více než 300.000 objektů: domy, apartmány, finky, vily, prázdninové parky a rezidence, dokonce horské chaty náleží k našemu sortimentu. Tento produkt pochází od známých touroperátorů, lokálních partnerů a přímo od soukromých hostitelů, kteří byli před začátkem spolupráce řádně ověřeni firmou atraveo (viz: Bezpečně rezervovat). Abyste u tak rozsáhlého výběru neztratili přehled, je Vám k dispozici jedinečná technologie Liquid Search od firmy atraveo.

Ověřená hodnocení zákazníků

Ověřená hodnocení zákazníků

atraveo žádá každého zákazníka po skončení své dovolené, aby se podělil o své zážitky s budoucími hosty a ohodnotil navštívené ubytování. Tato hodnocení zákazníků obsahují užitečné rady a podávají cenné informace týkající se polohy, vybavení a celkového dojmu. Dbejte modrých domečků u mnohých nabídek!

 

5-hvězdičková služba pro všechny

Naše služby nekončí u webové stránky, ba naopak: atraveo je Vám k dispozici pro všechny Vaše dotazy. Speciálně vyškolená zákaznická služba se stejně jako cestovní kancelář stará o žádosti zákazníků a spolehlivý průběh všech rezervací. Z důvodu kontroly kvality nechává atraveo zákazníky pravidelně ohodnocovat své služby a dosahuje průměrně 4,8 z 5 možných bodů. Přečtěte si zde francouzská a nizozemská ohodnocení. Naším cílem ale je: Pětihvězdičková služba pro všechny!

 

Bezpečně rezervovat

Abyste mohli s dobrým pocitem odjet na dovolenou, ověřujeme předtím než přijmeme touroperátory, lokální partnery a soukromé hostitele do nabídek firmy atraveo jejich spolehlivost. Většinou zaplatíte cenu dovolené nebo nájemní cenu pohodlně firmě atraveo, která se postará o vyřízení dalších kroků týkajících se platby s nabízejícím. Podrobnosti k průběhu platby a zabezpečení peněz zákazníků se dozvíte u prezentace daného objektu.

 

18 let inovací a služeb

Doporučeno cestovními průvodci

Když se jedná o rekreační domy a byty, doporučují Marco Polo, DuMont, Baedeker, Lonely Planet a další známí cestovní průvodci atraveo.